IMLoCo komt er aan!

Mijn passieproject even pitchen:

Op 7 februari 2025 organiseert de VVBAD in Gent het allereerste congres voor data-, informatie- en kennisprofessionals: Information Management in the Low Countries (IMLoCo). Het centrale thema van deze eerste editie, ‘Information Revolution in the Working Space – Hoe overleven we de chaos?’, weerspiegelt de dringende behoefte aan effectieve strategieën voor het beheren van informatie en data in onze snel veranderende werkcultuur.

🎉 Ook de keynotespreker is bekend! CIO van het jaar 2022, Philippe Van Belle (AG), is expert in informatiebeheer en zal zijn inzichten delen in de keynote: “Information Chaos: Foundations Will Be Key”. Zijn visie biedt waardevolle inzichten voor professionals in informatiebeheer en iedereen die betrokken is bij digitale transformatie.

💡 Kom naar IMLoCo en draag bij aan de toekomst van jouw vakgebied en help innovatieve oplossingen te ontwikkelen voor de uitdagingen van vandaag. Mis deze kans niet om te leren, te netwerken en samen te werken. Samen kunnen we de chaos van de informatie-revolutie overleven en een georganiseerde, efficiënte toekomst tegemoet gaan.

Meer informatie en inschrijven: https://www.vvbad.be/activiteiten/information-management-low-countries-imloco

Onbekend's avatar

About Jan

Manager of People and Information.
Dit bericht werd geplaatst in Informatiemanagement, Management en getagd met , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.